• Свеж
GHMOZ Велосипед Бебе Шетач Количка Стојат Ротирачки Handlebar седиште Флексибилно Прилагодување на Агол Погоден за 22-25мм Handlebar

GHMOZ Велосипед Бебе Шетач Количка Стојат Ротирачки Handlebar седиште Флексибилно Прилагодување на Агол Погоден

Buyers rating:
DEN 2342.40

Од стока

Овој чадор стојат усвојува добар квалитет, од нерѓосувачки и ABS пластика, цврсти и издржливи.Стенд има телескопски стап што се дизајнирани за да ги собере луѓе со различни височини.Со чадор држач дека може да клип чадор цврсто, лесен за употреба.Стенд има ротари handlebar планината која е флексибилен, да се прилагоди на агол на чадор, погоден за 22-25мм handlebar.Убаво додатоци за велосипед, инвалидска количка, бебе шетач, итн.Карактеристики : Овој чадор стојат усвојува добар квалитет, од нерѓосувачки и ABS пластика, цврсти и издржливи.Стенд има телескопски стап што се дизајнирани за да ги собере луѓе со различни височини.Со чадор држач дека може да клип чадор цврсто, лесен за употреба.Стенд има ротари handlebar планината која е флексибилен, да се прилагоди на агол на чадор, погоден за 22-25мм handlebar.Убаво додатоци за велосипед, инвалидска количка, бебе шетач, итн.Спецификација : Материјал : ABS + ' Рѓосувачки Челик Боја : Црна Род Прилагодливи Опсег : Прибл. 31-46cm / 12.2-18in Тежина : Околу. 296g Пакет Листа : 1 x Чадор Мирување Забелешка : ве Молиме забележете дека стариот и нов тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне