• Свеж
Целосно Биро, Стол - Прилагодлив Стои Биро, Стол (Црна Рамка - Сива Седиште)

Целосно Биро, Стол - Прилагодлив Стои Биро, Стол (Црна Рамка - Сива Седиште)

Buyers rating:
DEN 7176.00

Од стока

Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Тоа карактеристики : .Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.УДОБНО ЕРГОНОМСКИ БИРО, СТОЛ : секојдневниот ергономски канцеларија компјутер стол е дизајниран за да бидете удобно во текот на долги дестинации.Дебела, висока-квалитет на перница за целиот ден удобност.План започнува на датумот на купувањето.Целосно прилагодливи.ЦЕЛОСНО ПРИЛАГОДЛИВ : едноставни контроли се направи напор за висина прилагодување на седиштето и потпирачи за раце, додека полулегнал backrest е лесно lockable за кога ќе најдете само право позиција низ голем број на места за седење.ШИРОКА УПОТРЕБА : за двете традиционални висина клупи, стои клупи и височини во-помеѓу за вашиот дом и канцеларија употреба.КАРАКТЕРИСТИКИ : дише мрежа стол со високо-квалитетни материјали, 5 ѕвезда база со тркалање casters тркала за мобилни седишта 5 година гаранција, чисто естетски и може да се одржи до 330 фунти.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Потпирач - подот до врвот на арм остатокот : 29.ПРОМОВИРА ДОБРО ДРЖЕЊЕ на телото : криви седиште пан го задржува крвта да тече до твоите нозе, и lumbar поддржува рамената, ' рбетот, и им помага на колковите остане усогласени.губење на капацитетот.Телото димензии : 24.Седиштето пан : 19.Потпирач - врвот на перница/седиште на врвот на арм остатокот : 7. 5 ѕвезда база со тркалање casters за мобилни седење.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Преносливи со подароци.Подот до врвот на седиште : 18" - 22".Дизајнирани за да ве поддржат во голем број на места за седење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A
  • Свеж
Се проценува:

Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A

Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Димензии : 6.0 " L X7.0 " W X10.0 " Х Земја На Потекло : Сад.Пакет Те�

DEN 4251.36