• Свеж
ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

Buyers rating:
DEN 239.76

Од стока

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на корселе.Заврши околу решетката панел внатре корселе за breathability.Mesh панели заедно страни и да се врати под корселе.Превртена pleat на назад.Вграден-во компресија кратка 3" inseam|Outseam : 11".Удобност-управувано перформанси дефинира нашиот сите-во-едно спин парче тенис skort.Вграден-во мрежа панели овозможи максимална breathability додека скриени компресија шорцеви ги задржите мускулите на топло да моќ движење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A
  • Свеж
Се проценува:

Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A

Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Димензии : 6.0 " L X7.0 " W X10.0 " Х Земја На Потекло : Сад.Пакет Те�

DEN 4251.36