• Свеж
Tonquu Божиќ Топката Сетови, 30pcs Полнети Партија Декорација Дома Дрво Виси Божиќ Топката Украс со Отстранлив Капа, Трајни производи за Употреба, Божиќ Дрво Декорација

Tonquu Божиќ Топката Сетови, 30pcs Полнети Партија Декорација Дома Дрво Виси Божиќ Топката Украс со Отстранлив

Buyers rating:
DEN 215.76

Од стока

【Shatterproof Божиќ Украси】Овие украси се направени од издржлив и еко-пријателски полистирен да се обезбеди одлична shatterproof перформанси, додека во споредба со традиционалните производи од стакло.Shatterproof украси се комбинираат убавина и сјај на вистински стакло со трајни практичност на полистирен. 【SHATTERPROOF БОЖИЌ ТОПКИ】 Овој божиќ топката се користи материјал.Не е лесно скршени и не треба воопшто да се грижиме за стаклени фрагменти повреден вашите и дете на раце.Обновливи Пакет : Ние, исто така, ви препорачуваме да повторна употреба како Божиќ топката складирање кутија, бидејќи на висока издржливост.Обичен Шарена Божиќ Топки : Обична боја Божиќ топки за исто така, може да се користи за сите видови на проекти.Тие можат да бидат обоени со акрилни бои, обвиткани со жици или панделки, се ажурираат со glittery писма, итн.Се претвори обична обоени топки украс во магичен работа на уметноста!.DIY : Има отстранлив капа,, ви овозможува да се стави во семејни фотографии/хартија намалувања/оригами хартија цвет.Боја : Црвена.

Карактеристиките

Material:
polystyrene
Color:
blue, green, white, black, silver, champagne gold, red, purple, pink, gold
Ball dia:
6cm/2.36inch
Box size(approx):
37*19*19cm/14.57*7.48*7.48inch
Package:
30pcs x Christmas ball ornament :
1. Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
2. Please allow 1-2 cm differences due to manual measurement. :

Вака можеби ќе ви се допадне

Курт Адлер John Deere Трактор Loader Украс
  • Свеж
Се проценува:

Курт Адлер John Deere Трактор Loader Украс

Трактор loader е дизајниран во класичен John Deere бои : зелена, жолта и црна.Декоративни виси украс се направен�

DEN 2006.40
YouTheFan NCAA 3D Логото Серија Украс
  • Свеж
Се проценува:

YouTheFan NCAA 3D Логото Серија Украс

Совршен одмор подарок за секој љубител на спортот 3" дијаметар 3 D реплика на вашиот омилен тим логото.Сто

DEN 311.76