• Свеж
ZINUS 12 Инчен Облак Мемориска Пена Душек / Притисок на Ослободување / Кревет-in-a-Box / CertiPUR-НИ Уверение, Кралот

ZINUS 12 Инчен Облак Мемориска Пена Душек / Притисок на Ослободување / Кревет-in-a-Box / CertiPUR-НИ Уверение,

Buyers rating:
DEN 957.60

Од стока

Ние никогаш не може да знаат што тоа е како да спијат на облак, но со Cloud Мемориска Пена Душек ние сакаме да мислиме ние сме блиску!Ние се дизајнирани со кадифен, quilted капак и уникатна комбинација на пена слоеви кои обезбедуваат кадифен, луксузни чувство.СТРУЧНО се ПАКУВААТ - Нашата технологија им овозможува на овој душек да можат ефикасно да се компресирани во еден кутија која е лесно да се испраќаат и maneuvered во спалната соба; едноставно unbox, unroll и овој душек не на одмор, проширување во неговата оригинална форма во рок од 72 часа.Илјадници многу задоволни клиенти се согласуваат, додека науката се најде начин да се стави крај на облаците во спалната соба, овој душек ќе направи само парична казна.Обезбедување на вас со почиста спиење, тоа е специјално исполнет со зелен чај и природни јаглен за свежина и отпор против мирис предизвикува агенти со текот на времето.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне