• Свеж
Lovesout Смешно Персоналните Име Бостон Terrier Бела Браун Подароци 2021 Елка Украси Круг Керамички

Lovesout Смешно Персоналните Име Бостон Terrier Бела Браун Подароци 2021 Елка Украси Круг Керамички

Buyers rating:
DEN 358.80

Од стока

????Оваа керамички украс е убава, висока-квалитет на подароци кои стануваат богатство keepsakes за годините што доаѓаат, совршен избор за ставање насмевка на примачот не е лице. ☕Нашите украси упатувате еден-на-еден вид на подароци за да се одбележат животот firsts и важен прилики. ????Украс вклучува лента јамка за да се лесно да се откажам од вашата елка или украс застане. ☕На оваа високо-квалитетни керамички бел Божиќ украс има премија тешко грб, кој обезбедува јасни и енергична репродукција на боите сигурни дека за да траат со години.Совршен за сите Божиќ дрво декорација. ➡️➡️Печати на едната страна. 3 инчи висок.Направена од високо квалитетни керамички материјал. ????Овој круг украс е убава, висока-квалитет на подароци кои стануваат богатство keepsakes за годините што доаѓаат, совршен избор за ставање насмевка на примачот не е лице.Нашите украси упатувате еден-на-еден вид на подароци за да се одбележат животот firsts и важен прилики.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне