• Свеж
DC-УБАВА 18 Инчен Кукла Облека Сет, 2 Поставете Медицински Костим Облека и Додатоци, Доктор Операција Заштитна Облека 13 Парчиња Кукла Облека за 18 Инчен Американски Ку?

DC-УБАВА 18 Инчен Кукла Облека Сет, 2 Поставете Медицински Костим Облека и Додатоци, Доктор Операција Заштитна

Buyers rating:
DEN 359.76

Од стока

DC-УБАВА Лекар Облека серија содржи 1 поставен кукла заштитна облека, 1 сет лекар одговараат и опремени со работата додатоци. (Очила и кукли не се вклучуваат во кукла костим set). 18 инчен кукла заштитен костум вклучува крпа маска, заштитни во целина.Кукла лекар одговара вклучуваат долг ракав лабораториски мантил, памук маица, панталона, капа, маски.Облечи вашата кукла со овој медицински тимови, симулираат преглед и операција.Добиете радост на симулација кога се облекуваат на кукла со медицинска облека.Работата додатоци (случаен боја) вклучуваат термометар, echometer, оперативен-скут, пинцети, scalpels, медицински мечка.Одговараат за 18" Американски девојки и слични Американска кукла (Девојка Кукли, Мадам Александар, Нашата Генерација, Мојот Живот Како Кукла, итн.) Прекрасна идеја за подарок или награди за роденден, Божиќ и другите празници. 18 инчен кукла заштитен костум вклучува крпа маска, заштитни во целина.Кукла лекар одговара вклучуваат долг ракав лабораториски мантил, памук маица, панталона, капа, маски.Облечи вашата кукла со овој медицински тимови, симулираат преглед и операција.Добиете радост на симулација кога се облекуваат на кукла со медицинска облека.Се прошири на вашиот детето се игра период со нашиот широк спектар на предмети кои ќе се грижат за младите дете кој сака да се грижи и воспитување на нејзиниот кукла на постарите дете или колектор кој сака да се облекуваат и stylize.Нашите уникатни производи се создаде здрави и имагинативна игра за годините што доаѓаат!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне