• Свеж
Farmhouse 68 ТВ Стојат Штала Врата, Центар за Забава, Селски Дрво ТВ Конзола Табела со Складирање Кабинети и Полици за Телевизори До 78, Селски Сива Измијте

Farmhouse 68 ТВ Стојат Штала Врата, Центар за Забава, Селски Дрво ТВ Конзола Табела со Складирање Кабинети

Buyers rating:
DEN 3710.16

Од стока

【Farmhouse Модерните ТВ Стојат】 : Овој тв застане за 75 инчен телевизор е дизајниран со димензија од 68"L X 15.5"W X 25" Х. Accommodates повеќето Телевизори со рамен екран до 65/70/75 инч.Надвор од неговата функционалност, farmhouse дизајн со најдобрите дрво жито, исто така, одговара секоја смисла на стил во вашата дневна соба. 【Отвори & Скриен Простор за Складирање】 : Сакате DVD и xbox еден далеку од очите?Со нашите селски тв застане, ќе може да ја одржуваме чиста погледне во вашата дневна соба/кујна/спалната соба.Со своите трајни полица одбор, може да се направи целосна употреба на вратата ограден простор во внатрешноста на плакарот.Со отворени полици , може да се направи различни украси со вашиот омилен цвет садови, антиквитети, свеќа носители, ракотворби и повеќе да се акцент на целата соба во многу различни начини. 【Двојно Штала Врати Дизајн】 : Нашата 75 инчен тв залага за дневна соба кој штала вратата инспириран кабинет фронтови за земја што се чувствуваат.Селски метал занитвам и да се справи со детали за да се заврши на естетски.X облик на метални на секоја страна се зголеми ретро индустриски стил на вашата дневна соба или во спалната соба. 【Супер Здрав Структура】 : Оваа рустикални тв стојат направени од високо оценети-густина заверена инженерните дрво, што не е само безбеден и заштита на животната средина, но исто така има добра стапка капацитет.Исто така, се менува и макара се направени на премиум метал, која долго време им служи на животот.Макс. капацитет : 250lbs. 【Кабел Систем за Управување со】Дополнителни ритам дизајн на врвот на задната страна, која не само што остава доволно простор за кабелот за напојување, но, исто така, гарантира дека лизгачки штала вратата на кабинетот може да се вклопи во ѕидот добро.Основниот долг кабел дупки дизајн одлики да се извршуваат кабли во задниот дел на ТВ застане.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на корселе.Заврши околу решетката панел внатре корселе за breathability.Mesh �

DEN 456.24
Dorr Go2 Дипломирал Colour Filter - Тутун
  • Свеж
Се проценува:

Dorr Go2 Дипломирал Colour Filter - Тутун

За Go2 Филтер Систем.Овозможува Креативност.Други додатоци потребни.Други бои.Dorr Go2 Дипломирал на Тутун Б

DEN 583.92
ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на �

DEN 239.76
Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A
  • Свеж
Се проценува:

Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A

Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Димензии : 6.0 " L X7.0 " W X10.0 " Х Земја На Потекло : Сад.Пакет Те�

DEN 4251.36