• Свеж
Голем Boho Виножито Ѕид Decals Инспиративни Кора и се Држи Ѕид Налепница Граница Сте Толку го Засака Decals Спалната соба Мотивациони Игра бебе соба Дневна Соба и Спална со

Голем Boho Виножито Ѕид Decals Инспиративни Кора и се Држи Ѕид Налепница Граница Сте Толку го Засака Decals

Buyers rating:
DEN 359.76

Од стока

Зборовите на производот ќе не работат како бренд име, за декоративна намена само, и нашиот бренд име е Marspark.Убаво присутни : Виножито тема училница оркестарот не само што може да се примени со себе да ги красат вашата куќа, но, исто така, може да се смета како исклучителен подарок за жените, сопруга, пријателка, девојка, ќерка, која ги комбинира двете модернизација и визуелна убавина.Ве потсетам : поради винил материјал, виножито ѕид decals за девојки спална соба може да има некои вкус по производство, можете да ги отворите во вентилирани место да се исуши за неколку часа, така што вкус ќе веднаш исчезнува, а потоа можете да ги користите за декорација на вашата дневна соба, тоалет, канцеларија, ученичкиот дом, спална соба, продавница и така натаму.Поттикнување функција : Кој позитивни фрази, овие шарени ѕид decals за дневна соба може да ве охрабруваме да се задржи се движи за вашата цел, светне на оган во вашата длабоко во срцето, го донесе топлина во вашиот живот, да ви помогне да поминат низ тешки времиња, а потсетам да биде позитивен и да уживате во животот.Може да има некои мирис по производство, можете да го отворите пакет во вентилирани место да се исуши за неколку часа, така што мирис ќе прахосвам, можете да го користите ѕид decal да декорирате вашиот дом.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне