• Свеж
TNZMART Голф Притискање Мат Голф Пракса Мат Вештачка Трева Голф Мат со Tee Носителот и 6 Голф Топки 4.1 x 3.28 Ft

TNZMART Голф Притискање Мат Голф Пракса Мат Вештачка Трева Голф Мат со Tee Носителот и 6 Голф Топки 4.1 x 3.28

Buyers rating:
DEN 1389.60

Од стока

Високата густина на вештачка трева симулира вистинска трева и таа е отпорна на паѓање и тепање.Густа најлон трева не е лесно да се падне, нека ти се чувствуваат чувство на притискање, возење, chipping, ставајќи пракса.Направени со здрав не се лизга пена перница, тоа се симулира вистинска трева дека голф пракса мет е отпорна на деформација и обезбедува максимална стабилност на тврди површини во затворени простории или на отворено.Постојат две различни tee позиции на голф притискање на мат, наменета за право и лево раце голфери на сите способности, кои ви даваат различни агли за да ја погоди топката.А на дното е не се лизга и издржливи.Преносни голф мат опфаќа една мала област, може да се земе тоа каде и да одите, и можете да го практикува вашиот замав кога ќе се шири надвор.Тоа може да се навива за складирање кога не е во употреба.Нашите голф мат за затворен простор е опремен со 6 голф топки и 1 голф tee.Оваа голф мат може да се користи во вашиот двор или дом за игра и обука.И тоа е исто така одличен подарок и голф производ.Функција● Премиум вештачка трева им овозможува на илјадници возење, удирање, chipping и ставање пракса.● Трајни изградба отпорни на абење.● Лизга отпорни подлога спречува мат од преселба на бетон и други површини.● Ја унапреди својата пракса без да се грижиш за временските услови.● Голф tee носител е пренослив може да се стави голф топки на tee носителот директно, бидејќи тоа може да работи сам.Име : Голф притискање mat Color : Green Type : 0.24 во Дебела 0.39 во Thick Package Содржини● 1 x Голф Мат● 1 x Голф Tee Носителот● 6 x Голф Balls KINDLY ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се стави тежини на врвот на мат во текот на ноќта за да им помогне го израмните побрзо ако најдете набори на површина откако отворање на кутијата.Браздата е нормална појава бидејќи на гумена база меморија за време на транспортот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A
  • Свеж
Се проценува:

Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A

Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Димензии : 6.0 " L X7.0 " W X10.0 " Х Земја На Потекло : Сад.Пакет Те�

DEN 4251.36
ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на корселе.Заврши околу решетката панел внатре корселе за breathability.Mesh �

DEN 456.24
ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на �

DEN 239.76
Dorr Go2 Дипломирал Colour Filter - Тутун
  • Свеж
Се проценува:

Dorr Go2 Дипломирал Colour Filter - Тутун

За Go2 Филтер Систем.Овозможува Креативност.Други додатоци потребни.Други бои.Dorr Go2 Дипломирал на Тутун Б

DEN 583.92