• Свеж
menolana Дрвени Мечка Промена Облека Загатки Сложувалка Образовни Играчка за Деца Детска

menolana Дрвени Мечка Промена Облека Загатки Сложувалка Образовни Играчка за Деца Детска

Buyers rating:
DEN 431.76

Од стока

Доаѓа со 1 складирање кутија и 18 парчиња, можете да направите различни носат облека, за појавување на облека.Вашето бебе ќе се формира добра навика со собирање во ред со дрво кутија.Оваа montessori играчка развие деца фокусирани, и работен однос.Направен од висок квалитет на дрво, без мирис и не-токсични.Промена облека игра играчка инспирира вашата рака-око координација и познание.Опис : - Направен од висок квалитет на дрво, без мирис и не-токсични - Доаѓа со 1 складирање кутија и 18 парчиња, можете да направите различни носат облека, за појавување на облека - Вашето бебе ќе се формира добра навика со собирање во ред со дрво кутија - Промена облека игра играчка инспирира вашата рака-око координација и познание - Ова montessori играчка развие деца фокусирани, и работи attitude Specification : - Големина(L x W x H) : Прибл. 14.5 x 11.5 4cm x/x 5.7 4.53 x 1.57 инчен - Материјал : Wooden Package Вклучува : 1 Сет Промена Облека Дрвени Puzzle Note : ве Молиме овозможи 0-1cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.(1cm=0.39 инчи)Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Dorr Go2 Дипломирал Colour Filter - Тутун
  • Свеж
Се проценува:

Dorr Go2 Дипломирал Colour Filter - Тутун

За Go2 Филтер Систем.Овозможува Креативност.Други додатоци потребни.Други бои.Dorr Go2 Дипломирал на Тутун Б

DEN 583.92
ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на корселе.Заврши околу решетката панел внатре корселе за breathability.Mesh �

DEN 456.24
ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на �

DEN 239.76