• Свеж
2 парчиња Хром Аркадна DIY Вратило Extender Џојстик Продолжување Род Extender Шахти за Sanwa Џојстик & Zippyy Џојстик & Jamma Продолжување & Контрола Extender

2 парчиња Хром Аркадна DIY Вратило Extender Џојстик Продолжување Род Extender Шахти за Sanwa Џојстик & Zippyy

Buyers rating:
DEN 237.36

Од стока

[Аркадна DIY Делови] : Совршено делови за аркадни борбена конкуренција игра машина. [1.5 cm Прошири] : Ова Вратило Extender ќе се прошири и на висина на вашиот џојстик со 1.5 cm. [Лесно да се Инсталира] : Само дај топката врвот на вашиот џојстик и завртка во тоа. [Нерѓосувачки и Издржливи] : Дизајн со нерѓосувачки челик материјал.Одговара на сите M6 навој Џојстик. [Paackage] : 2 парчиња во пакување.Тема Големина : M6; Вкупната Големина : 25 x 9mm / 1 x 0.4 инчен (H*W).Спецификација : Тема Големина : M6 Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Вкупната Големина : 25 x 9mm / 1 x 0.4 инчен (H*W) Пакет Содржина : - 2 x Џојстик Вратило Extender.

Карактеристиките

Thread Size:
M6
Material:
Stainless Steel
Total Size:
25 x 9mm / 1 x 0.4 inch (H*W)
Package Content:
2 x Joystick Shaft Extender :

Вака можеби ќе ви се допадне