• Свеж
Wrangler Riggs Workwear Мажите Столар Панталона

Wrangler Riggs Workwear Мажите Столар Панталона

Buyers rating:
DEN 719.76

Од стока

100% Памук.Патент затворање.ROOM2 MOVE УДОБНОСТ.За долгите денови на работа, сакате работа жан дека ви држи удобно.Направени со една релаксирана одговара, овој жадувам карактеристики акција gusset crotch и длабоко пред џебови за додаде опсег на движење и удобност во носат.КЛАСИЧЕН СТОЛАР СТИЛ.Одлично за било woodworker или занатски, овој класичен столар жан е дизајниран во автентична столар стил.Издржливи материјали и алатка џеб детали бидете заштитени и ефикасност на работното место.ВО ТЕКОТ НА ЦЕЛИОТ ДЕН УДОБНОСТ.Овие трајни столар фармерки се направени од 100% Памук Durashield Тексас дека ви држи удобно во текот на целиот ден и изграден за да трае низ било која задача.ТЕШКИ-ДОЛЖНОСТ ИЗГРАДБА.Овие работи фармерки се направени да траат со трајни засилувања на стресот поени - засилен лента мерка клип, појас циклуси, и задниот џеб наредени со 7.25 оз.бела крадење,.КОМУНАЛНИ СКЛАДИРАЊЕ.Изграден со (2) slash џебови, (2) задниот џеб, (2) комунални џебовите на десната нога, и (1) чекан циклус на левата нога, овие столар фармерки чувајте ги вашите алатки лесно достапен.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Aventura Жените Kya Skort
  • Свеж
Се проценува:

Aventura Жените Kya Skort

45% Полиестер, 45% Полиестер, 10% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Фер трговијата уверени

DEN 528.96