• Свеж
МИДА Брзо Поставување Ветер и Сонце Панел Прилог за Патник и да Избега Екран Засолниште Крошна Шатор, Кој Само, Зелена (3 Парчиња)

МИДА Брзо Поставување Ветер и Сонце Панел Прилог за Патник и да Избега Екран Засолниште Крошна Шатор, Кој Само,

Buyers rating:
DEN 406.80

Од стока

3-ПАКЕТ НА ВЕТРОТ ПАНЕЛИ : 3 правец на панели за зголемена приватност и заштита од ветер, сонце, и повеќе.ЗА ПАТНИК И да ИЗБЕГА : Компатибилен со зелена Патник и да Избега модел екран шатори.ЛЕСНО се ИНСТАЛИРА : Придава на секоја страна од екранот шатор преку D-прстени и Велкро за лесна инсталација.ИЗДРЖЛИВИ ТКАЕНИНИ : Поли Оксфорд ткаенина е отпорен на абење за траен издржливост и употреба.Торбичката се ВКЛУЧЕНИ : Вклучува погодно торбичката за складирање и транспорт.За дополнителна заштита од ветер, дожд и сонце, прикачување на 3-Пакет на Мида Брзо Поставување Правец на Панели за вашиот Брз-Поставете екранот шатори.Без разлика дали тоа е за приватност или за заштита, што ви е потребна за вашиот екран шатор, мора да се има додаток кој е во правец на панели.Идеален за кампување, излети, плажа излети, и спортски настани, овие додаток панели пар најдобро со зелена Патник и да Избега модел екран шатори (шатори се продава одделно).Кога несаканите времето се појавува, додадете 1, 2 или 3 екстра панели за дополнителна заштита и одржување на елементи од уништува вашиот ден.Направени од издржлив Поли-Оксфорд ткаенина, тие ги одврати ветер, дожд, и светли сончева светлина, така што можете да ги ужива на отворено во удобноста.Овие временски панели се лесно да се инсталира преку D-прстени и Лепенка, што ќе ви овозможи да брзо закачите на панели за секоја страна на крошна екран шатор.Кажете збогум на windburns, sunburns, и влажна облека кога ќе прикачите овој 3-Пакет на Мида Брзо Поставување Правец на Панели за вашиот Брз-Поставете екранот центар canopies.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

АЛПИТЕ Mountaineering Zephyr 3-Лице Шатор
  • Свеж
Се проценува:

АЛПИТЕ Mountaineering Zephyr 3-Лице Шатор

Нема собрание фрустрација со нашите Zephyr Шатор серија; ова слободна стои, алуминиум две пол дизајн може д

DEN 3118.80
Eureka! Семејство-Шатори Jade Кањонот X
  • Свеж
Се проценува:

Eureka! Семејство-Шатори Jade Кањонот X

СЕ НАПРАВИ ПРОСТОР ЗА ЦЕЛАТА ЕКИПА СО НАШИОТ НАЈГОЛЕМ СНОСЕН И УДОБНО ГРУПА АВТОМОБИЛ КАМПУВАЊЕ ШАТОР.Ш

DEN 8398.80