• Свеж
Косата Слив, Прилагодлив Преносни Коса Слив Коса Ноќни Шампон Басени И Пепелниците Сад Пластични Шампон На Косата Третман За Шампон Басени & Коцки Убавина Алатки

Косата Слив, Прилагодлив Преносни Коса Слив Коса Ноќни Шампон Басени И Пепелниците Сад Пластични Шампон На

Buyers rating:
DEN 9638.16

Од стока

Пренослив дизајн, лесен и издржливи.Може да се состави во минути, лесен за употреба.Бренд нови и високо-квалитетни PP материјал, од не ' рѓосувачки челик поддршка цевка.Целосно прилагодливи агол сад може да вртливата напред и назад.Прилагодлива висина за да се сместат на која било полулегнал или нормална столица.Опис : Ова коса слив е дизајниран за коса салон.Пренослив дизајн, лесен и издржливи.И тоа може да се состави во минути, лесен за употреба.Неопходна алатка за вас.Карактеристики : пренослив дизајн, лесен и издржливи.Може да се состави во минути, лесен за употреба.Бренд нови и високо-квалитетни PP материјал, од не ' рѓосувачки челик поддршка цевка.Целосно прилагодливи агол сад може да вртливата напред и назад.Прилагодлива висина за да се сместат на која било полулегнал или нормална столица.Приклучок за да се спречи вода надвор, одвод црево за да го испразните од вода.Спецификации : Предмет Тип : Прилагодлива Висина на Косата Слив Материјал : ПП Количина : 1pc Боја : Црна Димензии : Прибл.50 x 49 x 100cm Тежина : Околу.4.8 кг Пакет Листа : 1 x Прилагодлива Висина на Косата Слив.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Dorr Go2 Дипломирал Colour Filter - Тутун
  • Свеж
Се проценува:

Dorr Go2 Дипломирал Colour Filter - Тутун

За Go2 Филтер Систем.Овозможува Креативност.Други додатоци потребни.Други бои.Dorr Go2 Дипломирал на Тутун Б

DEN 583.92
Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A
  • Свеж
Се проценува:

Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A

Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Димензии : 6.0 " L X7.0 " W X10.0 " Х Земја На Потекло : Сад.Пакет Те�

DEN 4251.36