• Свеж
Ангел Изабела, ДОО Пакет од 6 Природни Телевизија-Како рачно изработени Божиќ Салфетка Прстен-Зимзелени Борови Шишарки Снежните Борови Игла црвени Бобинки

Ангел Изабела, ДОО Пакет од 6 Природни Телевизија-Како рачно изработени Божиќ Салфетка Прстен-Зимзелени Борови

Buyers rating:
DEN 551.76

Од стока

Божиќ Салфетка прстен табела оркестарот вечера dinning централен украси борови шишарки снежните празник цвет.Мали празнична допира направи табела амбиент сè повеќе и повеќе добредојде.Нашиот квалитет рачно изработени Божиќ салфетка прстени се совршен прилог на сезонски собири.Пакет од 6, заградени.Димензија : 2"прстен x 5"Високо.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне