• Свеж
Целосно Биро, Стол - Прилагодлив Стои Биро, Стол (Црна Рамка - Црна Седиште)

Целосно Биро, Стол - Прилагодлив Стои Биро, Стол (Црна Рамка - Црна Седиште)

Buyers rating:
DEN 1336.80

Од стока

ШИРОКА УПОТРЕБА : за двете традиционални висина клупи, стои клупи и височини во-помеѓу за вашиот дом и канцеларија употреба.Целосно прилагодливи, сосема удобно канцеларија стол дизајнирана да помогне во голем број на места за седење.УДОБНО ЕРГОНОМСКИ БИРО, СТОЛ : секојдневниот ергономски канцеларија компјутер стол е дизајниран за да бидете удобно во текот на долги дестинации.ЦЕЛОСНО ПРИЛАГОДЛИВ : едноставни контроли се направи напор за висина прилагодување на седиштето и потпирачи за раце, додека полулегнал backrest е лесно lockable за кога ќе најдете само право позиција низ голем број на места за седење.ПРОМОВИРА ДОБРО ДРЖЕЊЕ на телото : криви седиште пан го задржува крвта да тече до твоите нозе, и lumbar поддржува рамената, ' рбетот, и им помага на колковите остане усогласени.КАРАКТЕРИСТИКИ : дише мрежа стол со високо-квалитетни материјали, 5 ѕвезда база со тркалање casters тркала за мобилни седишта 5 година гаранција, чисто естетски и може да се одржи до 330 фунти.Дебела, висока-квалитет на перница за целиот ден удобност.Целосно прилагодливи.Дизајнирани за да ве поддржат во голем број на места за седење. 330 lb.губење на капацитетот. 5 ѕвезда база со тркалање casters за мобилни седење.Телото димензии : 24.2" x 24.2" x 41.3".Подот до врвот на седиште : 18" - 22".Потпирач - подот до врвот на арм остатокот : 29.5" - 32.25".Потпирач - врвот на перница/седиште на врвот на арм остатокот : 7.5" - 10.5".Седиштето пан : 19.25".Целосно Биро, Стол има широк спектар на удобно седење позиции и своите едноставни контроли се направи напор за висина прилагодување на седиштето и потпирачи за раце, додека полулегнал backrest е лесно lockable за кога ќе најдете само право позиција.Тоа карактеристики : .

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне