• Свеж
Камерата Додатоци, Фотографска Опрема 1/4 инчи Тема Купола Професионални Tripod Израмнување Главата База со Меур Ниво

Камерата Додатоци, Фотографска Опрема 1/4 инчи Тема Купола Професионални Tripod Израмнување Главата База со

Buyers rating:
DEN 840.00

Од стока

1. Направен од висок квалитет на CNC алуминиум легура тело материјал. 2. Корекција до +/- 15 степени за да се обезбеди камерата е совршено ниво. 3. Со меур ниво, интуитивен екран, лесно може да се прилагоди, да ги задржи на камерата ниво.4. Сигурен систем на заклучување, погоден за фото/видео & птица-гледање главата.5. Примена на dslr фото Апарати со 1/4 инчи завртка.UNC3/8 инчен база на конец, се однесува на било tripod.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне