• Свеж
BESTHLS Надгради Фитнес ЛАТ и Подигнете Макара Систем, Dual Кабел Машина(70 90) со Торба, Про Вчитување Pin Стеги за Triceps се Повлече Надолу, Biceps Навивам, Назад, Надлактицата, Ра

BESTHLS Надгради Фитнес ЛАТ и Подигнете Макара Систем, Dual Кабел Машина(70 90) со Торба, Про Вчитување Pin

Buyers rating:
DEN 839.76

Од стока

BESTHLS фитнес лат и подигнете макара систем дизајниран за да ја повлечете надолу и подигнете нагоре, воз biceps, triceps, pectoralis major, latissimus dorsi, posterior deltoids.зголемување на надлактицата врвката за околу рака и контрола сила,подобрување на издржливоста и explosiveness, е добра рака тренингот опрема.Лат се повлече надолу прилогот не бараат многу простор и лесно да се соберат, добар фитнес опрема за домашна тренингот или вежбате.Нејзините мали пакет големина ви овозможува да земете насекаде и да стане ваша лична опрема.На монтажни се справи ви овозможува да одговара на другите фитнес опрема, голема пена директно род се справи обезбедува удобен зафат, на дебел најлон јаже круг се справи со намалува рака замор.Надгради вчитување pin за двете олимписките Игри и стандард тежина плочи.Кабел Макара Систем е направен од Тешки-должност Челик, која е Отпорна на Абење и го Намалува Триењето.Опремени со 360° rotatable молчи макара, направени од специјални тешки челик, да се обезбеди стабилен и тивок на макарата систем на работа.Пакување листа : директно бар * 1, tricep јаже * 1, молчи pully * 1, 70inch кабел * 1, 90inch кабел * 1, утовар pin * 1, виси strar * 1, ја воочи големината и тока * 3. BESTHLS фитнес лат и подигнете макара систем дизајниран за да ја повлечете надолу и подигнете нагоре, добра кондиција за рамо и arms.By промена на конекција начини помеѓу воочи големината и тока и на висока јачина алуминиум кабел, од вас ќе може да добие два функционални вежбање режими : Повлечете надолу и Подигнете нагоре.Тоа може ефективно вежбање мускулите на секој дел на горните екстремитети и обликот на совршен мускулите линии, и тоа нема да го оштети мускулите.Добар избор за фитнес.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне