• Свеж
Ролери Дерби Мажите V500 Прилагодливи Внатрешно Лизгалки

Ролери Дерби Мажите V500 Прилагодливи Внатрешно Лизгалки

Buyers rating:
DEN 525.60

Од стока

Подигнете : Мека подигне поддршка на системот со три камери-лост тока, притисни копче за прилагодување на системот, и удобноста се вклопуваат баласт.Рамка : Засилен Најлон.Тркала : 76mm Уретан Брзина Формула.Лагери : ABEC 7. Се Прилагодува Големината : 6-9. Ролери Дерби V500™ прилагодливи мажите внатрешно ролери функција засилен најлон рамка која се прилагодува со притискање на копчето.Мекото говорница располага со трокреветни кам-лост тока затворање систем и удобноста баласт.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A
  • Свеж
Се проценува:

Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A

Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Димензии : 6.0 " L X7.0 " W X10.0 " Х Земја На Потекло : Сад.Пакет Те

DEN 4251.36
ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на корселе.Заврши околу решетката панел внатре корселе за breathability.Mesh

DEN 456.24