• Свеж
Топла Трки ATF4801 Алуминиум Имајќи Волан Bellcrank Arrma 1/10 4x4 3s 4s

Топла Трки ATF4801 Алуминиум Имајќи Волан Bellcrank Arrma 1/10 4x4 3s 4s

Buyers rating:
DEN 922.32

Од стока

Топла Трки алуминиум волан bellcrank за 1/10 Arrma 4 X4 возила.Види забелешки подолу за специфични возило одговара информации.КАРАКТЕРИСТИКИ : - ја Подобрува управувањето прецизност - CNC машински алуминиумски со топката лежишта обезбедува цврста, силна волан собранието за прецизно управување control YOU ЌЕ ДОБИЕТЕ : - Едно (1) управниот топката имајќи bellcrank REQUIREMENTS : - се Препорачува да се користи отстранлив thead-заклучување лепило на завртки провира во metal SPECIFICATIONS : - Лежишта : 5x10x4mm-Черупка : м3-ID, 5mm-OD, 5.5 мм length COMMENTS : - го Заменува Arrma пластични AR340132 волан bellcranks - Познат да одговара на следните Arrma возило дел броеви.Возилото дел број може да се најде на Arrma е веб-сајт, литературата, кои дојдоа со возило или на возило кутија целиот бар-код.Ако на возилото е означена подолу со зборот "задолжително," тогаш дел може да се вклопуваат, но може да бара некои модификации. - Голема Карпа 4 X4 3 S BLX : AR102711 (НЕ V3 Crew Кабина)- Гранит 4 X4 3 S BLX : AR102666 (НЕ V3, ARA4302 V3 T1/2)- Гранит 4 X4 : AR102665 (зелена), AR102676 (црвено)- Senton 4 X4 : AR102667 (црвена), AR102678 (сина)- Senton 4 X4 3 S BLX : AR102668 - Typhon 4 X4 3 S BLX : AR102696-Outcast 4 X4 4 S BLX ARA102692 - Kraton 4 X4 4 S BLX ARA102690description ревидиран од страна на : JG, 2/21.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на корселе.Заврши околу решетката панел внатре корселе за breathability.Mesh �

DEN 456.24