• Свеж
620 Парчиња Водоотпорен Дневните Шише Labels Избрани Бои Боја-Кодирање Labels Отстранлив Лепило самолепливи Обоени Labels Име Етикета Налепници со Пенкало за Бебе, Деца, Год?

620 Парчиња Водоотпорен Дневните Шише Labels Избрани Бои Боја-Кодирање Labels Отстранлив Лепило самолепливи

Buyers rating:
DEN 1884.00

Од стока

7 инчен налепници за 50 листови, 6 парчиња во 6 бои за секој лист, и 320 парчиња 1.Водоотпорен и отстранлив : овие персонализирани етикети за деца се направени од водоотпорен материјал, кој се самолепливи и се отстранува и квалитет на материјалот ви овозможува да пишувате на вашиот сопствен содржината на налепницата лесно, светли бои се исто така не е лесно да се слабее, може да го задржи за добар употреба искуство.7 инчен Малите налепници : околу 1.Спецификации : Боја : Големи налепници : сина, зелена, виолетова, розова, жолта и white Small налепници : сина, розова, жолта и green Size : Големи налепници : за 2.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на �

DEN 239.76