• Свеж
QMI BC2344DPSP Кревет Железнички Капи Компатибилен со Dodge Ram меморија Долго Корито на Пикап со Удел Џеб Дупки Дијамант Treadbright Полиран Алуминиум Сет од 2

QMI BC2344DPSP Кревет Железнички Капи Компатибилен со Dodge Ram меморија Долго Корито на Пикап со Удел Џеб

Buyers rating:
DEN 9664.32

Од стока

QMI BC2344 DPSP Одговара на Dodge Рам 1500 Долго Кревет 1994 До 2001 Година, Dodge Ram меморија 2500 3500 Долго Кревет 1994 Година До 2002 година, Не За Dually.Стил : Сет Од 2, 3М Црвени Високи Перформанси селотејп во Прилог.Инсталација : Се Вклопува Во Текот На Постојните Кревет Шини, Лесно Го Направите Тоа Сами, Инсталација, Подготовка На Површината, Кора И Се Држи, Инструкции Се Вклучени, Не Се Потребни Алатки, 2 Дупки По Страна.Гаранција : Лесна Инсталација, Guarnteed Да Се Вклопи, Изграден За Да Трае.Гаранција : 2 Години Ограничена Гаранција.Производ Слики може да не се вистинските возило.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне