• Свеж
1/2 90 степени Цевки Вклучите Лактите, Дома TZH 1/2 NPT Машки X NPT Женски Лактите, Навој Фрлија Црна Malleable Железо за Steampunk Гроздобер Полица Заградата DIY Водоводни Цевки Оркес?

1/2 90 степени Цевки Вклучите Лактите, Дома TZH 1/2 NPT Машки X NPT Женски Лактите, Навој Фрлија Црна Malleable

Buyers rating:
DEN 311.76

Од стока

Ултра-Трајни Квалитет со 100% тестирано : При изборот на мебел цевка фитинг за вашиот дом, Дом TZH цевки и фитинзи се начин да се оди.Нашите трајни црно железо фитинзи се 100% тестирано и заштитено право во фабриката.Дома TZH цевки вклучите 90 степени лактот на висок квалитет блиску залак и нема да се изгубат по долго време користење.Нашите Цевка Фитинзи може да се докаже функционална & домот во текот на годините.Широка Примена : Нашата цевка фитинзи дојде во 10 Пакети за гроздобер мебел, DIY проект и полица виси декорација апликации во вашиот дом.Цевководни фитинзи се совршени за DIY проекти.Може да се користи за да се направи цевка мебел, цевки облека полици, цевки shelving, цевки табела нозе, индустриски оркестарот, итн.Изградени со исклучително издржлив материјал, нашите леано железо цевка фитинзи работат одлично без да се жртвува функционалност.Без DIY Тежина : Овие цевка фитинзи се навој, едноставно поврзете навој прачки или цевки до лактите, можете лесно да се изгради било облик на рамка и рокот за DIY мебел, како ви се допаѓа.Не се потребни никакви завртки.Вашите Лични DIY Стил : едноставен и индустриски дизајн надополнува традиционалните и современите оркестарот.Поради својата индустриска malleable железо материјал и селски дизајн, тоа ќе ви донесе вашиот дом или продавница на Лофт Ретро Индустриски шарм.Дома TZH лактот декорација во комбинација со малку креативност може да оди долго начин да се ажурира на тоалетот без да се прекрши на ѕид. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Ние нудиме 90 дена безусловна наплата или услуга за замена ако има било какви квалитетни прашања.Контактирајте со нас во секое време и ние ќе ви даде задоволувачки одговор.Само да се земе шанса на нашиот кат прирабница и ние и ветуваме дека нема да биде разочаран.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на �

DEN 239.76