• Свеж
Dexas 3517-J2728 Slimcase 2 Чување Складиште со Страна Отворање, 12.5 x 9.5 инчи, Кралска Сина

Dexas 3517-J2728 Slimcase 2 Чување Складиште со Страна Отворање, 12.5 x 9.5 инчи, Кралска Сина

Buyers rating:
DEN 382.32

Од стока

РАЗНОВРСНА СКЛАДИРАЊЕ ОПЦИИ : Ова чување складиште мерки 12.5 од 9.5 инчи и е дизајниран да се одржи стандард 8.5 x11 хартија (А4).Надворешноста челик клип сигурно има уметнички дела, документи, фактури и работа наредби.СОВРШЕН ЗА ДОМА ИЛИ ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА : Slimcases се идеални за наставници, медицински сестри, студентите, дома образование, занаети и повеќе!На тенок дизајн и голем капацитет за складирање прави совршено се вклопуваат за уметност, работни листови, табели, фактури, работа нарачки и многу повеќе!.ИМАЈТЕ СОДРЖИНАТА ОБЕЗБЕДИ : удобен од страна на отворање овозможува лесен пристап во движење.Складирање оддел брави затворени безбедно, што го прави идеален за организирање и заштита на содржината од времето, spills и повеќе.ИЗДРЖЛИВИ : Направен од високо влијание, пауза-отпорна пластика.За разлика од алуминиум складирање clipboards, на Slimcase нема да нула countertops, бироа, cubbys, гардероби, табели, или со автомобил капи/tailgates.НАПРАВЕНИ ВО САД : Ние сме горди да дизајн и производство на Slimcases во нашата Тексас објект.Боја : Кралска Сина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне