• Свеж
Shadowline Жените Camisole се Водат со Чипка Ремени 22014

Shadowline Жените Camisole се Водат со Чипка Ремени 22014

Buyers rating:
DEN 408.00

Од стока

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Tricot,Чипка,Најлон.Машина За Миење.Opacitrique 100% најлон tricot.Земја на потекло : Увезени/ткаенини направени во НАС.Нега : Машина за миење топло.НЕ кајгана.Собори сува ниска.Топло железо, ако е потребно.На Shadowline Daywear Чипка Camisole 22014 карактеристики лист-мотив водат чипка заедно деколте во предната и задната страна и ремени за убавина и удобност.Чаши се ruched за форма, со еластична под оружје за повеќе обичај се вклопуваат.Направени од најлон.Shadowline е Daywear Чипка Camisole се направени од најлон поврзана дека има свилен се чувствуваат веднаш до кожа и лесно се грижи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

hanky panky Жените Големина Плус Camisole
  • Свеж
Се проценува:

hanky panky Жените Големина Плус Camisole

Најлон Смеса.Произведено во САД.Рака Мие Само.Hanky Panky Големина Водич.Секси класичен.Чиста потпис чипка cam

DEN 1209.60