• Свеж
TOPINCN се Повлече Надолу Тапа Спреј Главата на Домаќинството се Повлече Од Славина Sprayer Шеф на Кујна Слив Потоне Тапа Додаток G1/2 Конец за Замена на Дел Тапа Шеф на Кујн

TOPINCN се Повлече Надолу Тапа Спреј Главата на Домаќинството се Повлече Од Славина Sprayer Шеф на Кујна Слив

Buyers rating:
DEN 1560.00

Од стока

Површината electroplating третман, можат ефикасно да се спротивстави на дневни ' рѓа и корозија, лесно да се чисти и одржува.Специјално дизајнирани за кујна pullout чешми, таписерии изработка, убава и практична.Pullout тапа главата, со користење на engineeringgrade ABS пластика, која има добар издржливост и стабилност.Таа има три функции : струјата, спреј и на пауза.Само притиснете и отпуштете го копчето да се префрлиш на водата тече.Едноставна инсталација, само unscrew оригиналниот млазницата, потоа го замени новата млазницата и прицврстете ја.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Тапа Спреј Head Material : ABSProcess : Electroplating Inlet Штекер Цевка Со Дијаметар : G1/2 Thread Weight : Прибл. 95g / 3.4 oz Size : Прибл. 10.5х5.5cm / 4.1x2.2in Package Листа : 1 x Тапа Спреј Head Note : 1.Ве молиме овозможи 01 инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Карактеристиките

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Faucet Spray Head
Material:
ABS
Process:
Electroplating
Inlet Outlet Pipe Diameter:
G1/2 Thread
Weight:
Approx. 95g / 3.4oz
Size:
Approx. 10.5x5.5cm / 4.1x2.2in
Package List:
1 x Faucet Spray Head :
1.Please allow 01 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2.Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Вака можеби ќе ви се допадне

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на �

DEN 239.76