• Свеж
Пепел Алатка за Биг Зелено Јајце & Kamado од Островот Отворено Производи (Јаглен Покер)

Пепел Алатка за Биг Зелено Јајце & Kamado од Островот Отворено Производи (Јаглен Покер)

Buyers rating:
DEN 467.76

Од стока

Со цел да се вклопи, 18" долго.тешки изградба, нема да се наведнуваат.брз брод.contoured рачка за удобност.црна powdercoated пепел алатка се справи.овие работи многу добро.специјално дизајнирани пред да се вклопи во BGE, за разлика од другите брендови.Исто така одговара на повеќето Kamados како Kamado џо, Визија, Primo, Saffire, Комодо, Kamado Кралот, Charbroil и други керамички cookers дека треба пепел отстранување алатка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на

DEN 239.76