• Свеж
Куршум Воз AC-BT05-AUHD-26G-ПРАТЕНИК 18Gbps 26GA Ultra High Speed HDMI Кабел, 16.4-Стапала, 50 Пакет

Куршум Воз AC-BT05-AUHD-26G-ПРАТЕНИК 18Gbps 26GA Ultra High Speed HDMI Кабел, 16.4-Стапала, 50 Пакет

Buyers rating:
DEN 183.12

Од стока

18 Gbps 4 K60 (4 : 4 : 4).ARC (Audio Return Channel).Ниска Латентност.HDMI 2.0. HDCP 2.3. 18 Gbps, HDR и Широк избор на Бои се никаков проблем за Куршум Воз Премиум HDMI кабли.Куршум Воз овозможува монтери за да бидат сигурни дека овие кабли се многу инженерните и тестирани за да биде траен дел од било инфраструктура (тие се CL3 оценет за во ѕид инсталации).Кога Висок Динамички Опсег (HDR) и Широк избор на Бои (WCG) се потребни, овие кабли ТРЕБА да се користи.Куршум Воз е направен да им обезбеди на клиентите со сигурен, прифатлива HDMI кабел подготвени за моќен 4 K инсталации.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне