• Свеж
HUYUE Мулти Големина Мека Pompones Меки Кадифен Занаети Пом Poms Топката Furball Дома Декор Шамија Материјали за Шиење (Боја : C09 Роуз, Големина : 30мм 12pcs)

HUYUE Мулти Големина Мека Pompones Меки Кадифен Занаети Пом Poms Топката Furball Дома Декор Шамија Материјали

Buyers rating:
DEN 1464.00

Од стока

Меки и меки се чувствуваат, без мирис и боја нема да избледи, многу погодна за занаетите проекти.Направени од високо-квалитет полиестер, со светли бои и мала тежина.Идеален за рачно изработени занаетчиски, украси и сл.Овие крзнени топки доаѓаат во многу големини за да ги задоволат вашите потреби.Сите бои се користат за боја овие филц топчиња се нетоксични и здрави, ве молиме да бидат сигурни кој го користи нив. 6 Големина За Option15mm 20mm 25мм 30мм 40mm 50mm за option Please овозможи 1-2mm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не ум пред цел.Производ Details Package Вклучуваат : 15mm 60pcs 20mm 40pcs25mm 30pcs 30мм 12pcs40mm 8pcs 50mm 4pcs.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Darice Злато 12 инчи, Метален Прстен
  • Свеж
Се проценува:

Darice Злато 12 инчи, Метален Прстен

Совршен за употреба како ресни прстен, оваа поголем големина е одлична за употреба на дното на некој вис

DEN 162.96