• Свеж
Две Парче Облека за Жени Вообичаена Дневна Поставува Падне Облека Култури Блузи Суичери и Sweatpants

Две Парче Облека за Жени Вообичаена Дневна Поставува Падне Облека Култури Блузи Суичери и Sweatpants

Buyers rating:
DEN 719.76

Од стока

Панталони Може Да Бидат Заменети Со Основните Блузи.Гардероба мора да се има предмети. -Панталони : Високо Еластична Половината, Прилагодливи Drawstring,Зрак Метри, Два Странични Џебови.Облека за нега : Рака мие со ладна вода/постават рамен да се исуши/висат да се исуши.Ткаенини : Лесни/мека/кожата-friendly/elastic Garment нега : Рака мие со ладна вода/постават рамен да се исуши/висат да dry Lightweight ткаенина, го прави лесно да се носат around The совршен подарок за семејство или пријатели. ✦Материјал : 95%полиестер+5%spandex.Ткаенини : Лесни/мека/кожата-friendly/еластична.конечно, се Надеваме дека Секој Има Пријатен Шопинг Искуство. -Носење Водич : Тоа Може Да Се Носи Како Целина Поставени Или Одделно. ✔Како Различни Компјутери Екранот Боите Различно, Бојата На Самиот Објект Може Да Се Разликува Малку Од Горенаведените Слики.Drawstring затворање.Во Зима, Тоа Изгледа Одлично Со Плетени Капи и Палта.Толпата : Жени, Жени, Девојки, Тинејџерите. ✦Забелешка : ве Молиме Погледнете го Saloogoe Големина на Табелата Пред да Нарачате.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне