• Свеж
RENSLAT Гроздобер Шампањ Мрежа Лак Headband Булчински Headdress Свадба Коса Додатоци (Боја : Б)

RENSLAT Гроздобер Шампањ Мрежа Лак Headband Булчински Headdress Свадба Коса Додатоци (Боја : Б)

Buyers rating:
DEN 5306.40

Од стока

Mesh.Направи што повеќе Гламурозна, Достоинство и Елегантен.Совршено се вклопуваат за вашиот венчаница.Може да се користи на свадба ден на невестата, свадба и студио за фотографии, носии, итн.Одлично за матурски, свадби, носии, или било која друга формален повод.Се чувствува мека, мазна, се водат, елегантни, удобно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

'47 Жените Бивол Записи Meeko Headband
  • Свеж
Се проценува:

'47 Жените Бивол Записи Meeko Headband

Материјал : 100% Акрил.Се водат одговара.Мерки за прибл 9".Една големина одговара на повеќето.Извезена граф

DEN 1226.40