• Свеж
Дебела-Тоа Оригиналната Храна и Пијалоци Thickener, 36 оз Канистер

Дебела-Тоа Оригиналната Храна и Пијалоци Thickener, 36 оз Канистер

Buyers rating:
DEN 392.64

Од стока

ВРЕДНОСТА ГОЛЕМИНА; 36 оз канистер.УДОБЕН : се Раствора веднаш.НЕЖНО : Лесно сварлива.РАЗНОВРСНА : Flavorless; употреба на топли и ладни пијалоци и храна.ИСХРАНАТА ПРИЈАТЕЛСКИ : Глутен бесплатни, слободни масти, ниско ниво на калории и Кошер pareve.Големина : 2.25 Фунти (Пакување од 1) | Стил : 36 оз првиот комерцијално достапен на храна и пијалаци thickener за dysphagia, Густата Тоа Оригинален производ се препорачува од страна на здравствените работници за над 30 години.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне