• Свеж
KissDate Салфетка Прстени, 6Pcs Златен Елен Шик Салфетка Прстени за служење, Свадба Приеми, Божиќ, денот на Благодарноста и Домашната Кујна, Трпезариска Маса Лен Додатоци

KissDate Салфетка Прстени, 6Pcs Златен Елен Шик Салфетка Прстени за служење, Свадба Приеми, Божиќ, денот на

Buyers rating:
DEN 359.76

Од стока

Легура. ★Направени од цинк легура, здрав, средината-тежина салфетка прстени и ќе ги собере сите крпа салфетки, приказ на вашата tabletop за семејството & гости. ★Сет од 6 салфетка прстени со 1.46" (3.7 cm) дијаметар.Совршен за чување на вашиот салфетки уредно валани, Голем разговор парче за време на вечера. ★Златен елен шик дизајн натпревар различни табела settings и додатоци.Облечи вашата маса врвот нагоре за формално афера или надолу за еден неврзан собирање, додадете завршувањето на допир со салфетка прстени за да се надополни вашето место settings. ★Можете да го користите нашата премиум салфетка прстени за Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и сл.Направи романтична и неверојатни. ★Убаво доволно да се користи повторно и повторно, уште се евтини доволно да се користи еднаш, а потоа фрлете ги, ги чисти со мека крпа, ако тоа е валкано.Имајте на елени салфетка прстен исклучување вода.Овие златен елен шик салфетка прстен поставите носители сјај брилијантно во светлина и се совршени за служење, Свадба Приеми, Божиќ, денот на Благодарноста и Домашната Кујна, Трпезариска Маса Лен Додатоци.Во текот на целата година ќе може да има се што е подготвен од страна на време, одмор или партија доаѓа.Елени салфетка прстени се многу елегантен и симпатична околу салфетка и ќе се направи многу убаво на маса амбиент.Додадете некоја искра на вашиот разни на табела settings и додатоци.Specification Material : Цинк Легура Големина : 1.37" (3.5 cm) diameter Color : Злато, како слики прикажани Пакет Includes6 Pcs x Салфетка Прстени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на корселе.Заврши околу решетката панел внатре корселе за breathability.Mesh �

DEN 456.24
ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на �

DEN 239.76
Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A
  • Свеж
Се проценува:

Alto Shaam CN-34343 Пролет Контактор, 120V, 25A

Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Димензии : 6.0 " L X7.0 " W X10.0 " Х Земја На Потекло : Сад.Пакет Те�

DEN 4251.36