• Свеж
Wuwer Ролери за Жени Мажи Стилски СТП Кожа Висока Врвот Класичен Двоен Ред на ролери Ролери Затворен Отворено Ролери Скејт Чевли Молња Модел за Почетници на Чевли Тор

Wuwer Ролери за Жени Мажи Стилски СТП Кожа Висока Врвот Класичен Двоен Ред на ролери Ролери Затворен Отворено

Buyers rating:
DEN 1439.76

Од стока

5; НИ Мажи : нула ЕУ : 37 -23.5 ЕУ : 40 -25 -НИ Жените : 8.Ако обично носат големина 4.5; НИ Мажи : 6.5 -НИ Жените : 6; НИ Мажи : нула ЕУ : 38 -24-НИ Жените : 7 ; НИ Мажи : 6 ЕУ : 39 -24.СТАБИЛНОСТ И КОНТРОЛА : полиуретан тркала се спротивстави на нормална употреба и абење на лизгање добро, обезбедување на влечење и контрола, и на полу-прецизни лежишта дозволуваат тркалата да тече непречено и брзо, со исклучително добар тапацир на воланот. Поради различни монитори, бојата на сликата и вистински производ може да има мала разлика.ДВОЕН РЕД ДИЗАЈН : Нашата класичен двоен ред ролери се побезбедна и постабилна отколку внатрешно уметничко лизгање, совршен за почетници и мажите и жените кои сакаат да научат да скејт лесно.5-НИ Жените : 4.МОЛЊА ШЕМА : молња шема дизајн и исклучително живописни бои ќе направат да се издвоите од толпата.Тие се совршен подарок за деца и возрасни, кои ќе бидат задоволни со нашите производи, и тоа е совршен за внатрешна уметничко лизгање и отворено јава.НИЕ ќе се ФОКУСИРАМЕ НА ВИСОК КВАЛИТЕТ на РОЛЕРИ се Должи на повратни информации од корисниците, ние ви препорачуваме да изберете некој поголем големина на овој ролери скејт.5 -НИ Жените : 7.5 -НИ Жените : 10; НИ Мажи : 9 ЕУ : 44 -27 -НИ Жените : 11 ; НИ Мажи : 10 ЕУ : 45 -27.Ние ќе ви даде чевли торба за да ги чувате и да се носат за слободни.5; НИ Мажи : нула ЕУ : 36- 23 -НИ Жените : 5.Ако обично се носат големина 7, тогаш можете да изберете нашите големина 7.ABEC 7 ЛЕЖИШТА : Нашите ролери се опремени со ABEC 7 лежишта и еко-кожа на горниот совршено се надополнуваат на целиот концепт на овие четири лизгалки.Купи еден пар и да уживате во забавата на ролери.5 ; НИ Мажи : 7.5, а потоа ќе може да избере нашиот 5.5 -НИ Жените : 9 ; НИ Мажи : 8 ЕУ : 42 -26 -НИ Жените : 9. Големина Стандард : Нашата Големина-Пета До Пети(cm)-НИ Големина на ЕУ : 35- 22.УДОБНО И ДИШЕ НАДЕЖ : Нормален чевли и ткаенини се направи можете удобно да се носат, дише обвивка може да им помогне на вашите нозе прахосвам топлина брзо, избегне нога мирис и да се спречи потење, па можете да уживате додека уметничко лизгање.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на корселе.Заврши околу решетката панел внатре корселе за breathability.Mesh �

DEN 456.24
ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на �

DEN 239.76