• Свеж
Certi-Газа се Тркалаат (230-091) 3 x 6 yds. #631

Certi-Газа се Тркалаат (230-091) 3 x 6 yds. 631

Buyers rating:
DEN 816.00

Од стока

Помага за контрола на крварење Употреба кога е умерен компресија е потребно.Помага за контрола на крварење Употреба кога е умерен компресија е потребно Спецификација Точка Име Certi-Газа се Тркалаат Единица Број 631 Големина на Единица 3" x 6 yds.Парчиња По Пакет 1/Единица.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

DKL7224 - Dukal Стерилни Сунѓерот
  • Свеж
Се проценува:

DKL7224 - Dukal Стерилни Сунѓерот

Примена / Користење : Prepping, Примена / Користење : Чистење, Собранието е Потребно : Не, Завој Должина : 2", Зав�

DEN 143.04