• Свеж
Ovaltine Чоколадо со вкус на Таблет Слад Бонбони, 12g 24 Пакети

Ovaltine Чоколадо со вкус на Таблет Слад Бонбони, 12g 24 Пакети

Buyers rating:
DEN 609.84

Од стока

Ovaltine Чоколадо со вкус на Таблет Слад Бонбони, (24 Кесички x 12g).Тајландски слатки се едноставно компресирани круга на чоколадо Ovaltine во прав, кои изгледаат како пролив таблети.Најдобрите работи да се залепи на вашите заби.. Овие Ovaltine таблети во основа вкус како компресирани Мило или чоколадо слад таблети.Овие чоколади се сите омилени грицки кои можете само да не можат да добијат доволно.Вкусна Choco Слад бонбони со која носи врати многу незаборавни детството слатка спомени.Ovaltine Ovalteenies мал чоколадо таблети дека е толку вкусна и ќе ве направи зависни од тоа.Оваа мала бонбони, кои се толку слатка и вкусна дека 90 деца ќе остане запаметено и сигурно желба во секој дел од неа.Така, хранливи, бидејќи тоа е направено од слад.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне