• Свеж
ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

Buyers rating:
DEN 239.76

Од стока

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на корселе.Заврши околу решетката панел внатре корселе за breathability.Mesh панели заедно страни и да се врати под корселе.Превртена pleat на назад.Вграден-во компресија кратка 3" inseam|Outseam : 11".Удобност-управувано перформанси дефинира нашиот сите-во-едно спин парче тенис skort.Вграден-во мрежа панели овозможи максимална breathability додека скриени компресија шорцеви ги задржите мускулите на топло да моќ движење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на корселе.Заврши околу решетката панел внатре корселе за breathability.Mesh �

DEN 456.24