• Свеж
Nakazawa Велосипед Бел, Ретро Кловн Рог, Метал Класичен Воздух Рогови Гласни Звуци Велосипед Bugle Труба, за Возила Велосипеди Голф Количка

Nakazawa Велосипед Бел, Ретро Кловн Рог, Метал Класичен Воздух Рогови Гласни Звуци Велосипед Bugle Труба, за

Buyers rating:
DEN 311.76

Од стока

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Добар квалитет, Метал домување за пумпа, добра цврстина, долго време.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Само користење хексадецимален на звук/копче за шрафцигер(не се вклучени) да се стегне завртки, лесно да се инсталира и да ги отстраните од рачката бар на велосипед.Воздухот рог дизајн, само притисни рачка, нема потреба од батеријата.БЕЗБЕДНО И ГЛАСНО : Расчисти патот со специфичен honk од крцкањето на гумена топка на рог.НЕПОГРЕШЛИВ ЗВУК : Рачни воздух рог одлични за создавање на супер гласни звуци, 120db ултра висока како камион рог го прави, доволно гласно за да се привлечат други " внимание.СОВРШЕН ДОДАТОК : Овој класичен ретро велосипед бел е универзална за сите возила како Голф Коли, Чамци, RV е, Велосипеди, Мотоцикли, итн.Го прилагодите вашиот велосипед на начин што сакате за создавање на голема атракција на вашиот велосипед.(За возраст од 6 и погоре). ●ВИСОКА QUALITYThis објектот е велосипед рог направени од метал материјал.воздухот рог е не-токсични, трајни производи за долгорочна употреба.●ГЛАСНА ДВОЈНА TONEIt може да генерира гласен и јасен звук да ви бидат забележани од страна на минувачите, имајќи од несреќа.Лесно да се собрание и да ги отстраните.Работи одлично на велосипед или скутер, нешто со рачка барови.●Карактеристики - Боја : Црвена.- Материјал : Метал.- Големина : говорникот length7.8in, цилиндар должина 7.8 во.- Направени од високо квалитетен материјал за траен употреба.- Го замените стариот или скршени воздух рог со нова.- Идеален за најголемиот велосипед handlebars.- Производство на силен звук за да ве потсети луѓето дека ти се доаѓа, одржување сте и други безбедно.- Погоден за велосипед или скутер, или нешто со рачка барови.●Пакет Including1 x велосипед рог.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на корселе.Заврши околу решетката панел внатре корселе за breathability.Mesh �

DEN 456.24