• Свеж
GlorySmile Кокос активниот Јаглен Природни Органски Белеење на Заби во Прав, Ефикасна Алтернатива на Јаглен паста за заби, Колекции,Гел Пенкало, Ленти, Лимон Вкус, Безбе?

GlorySmile Кокос активниот Јаглен Природни Органски Белеење на Заби во Прав, Ефикасна Алтернатива на Јаглен

Buyers rating:
DEN 191.76

Од стока

Заличи вашето насмевка со целосно природен заб белење на заби производ!.Активниот јаглен во прав не е само добро за белење на вашите заби, но, исто така, помага да се задржи здрави и силни.Сосема безбеден и не предизвикува забите или на непцата чувствителност како кајгана основа за белење на заби колекции.Се меша со вода и четка врз забите да ги избелуваат нив брзо и ефикасно. 100% природен заб белење на прав направен од кокосови школки.Сите што треба да направите е да се натопи влажна четка за заби во прав и четка еднаш дневно за да се добие бела насмевка, без користење на хемикалии.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне