• Свеж
Природен Материјал Рачно Ткаени Клупата Медиум(110cm x 35 x 38) (Бело)

Природен Материјал Рачно Ткаени Клупата Медиум(110cm x 35 x 38) (Бело)

Buyers rating:
DEN 2759.76

Од стока

Рачно ткаени бел памук 4mm јаже.Клупата структура е madeup на густа babul дрво, добро хемиски третирана дрво.Употреба : спална соба, дневна соба, entryway, балкон, градина.Собрание : Основни Собранието Е Потребно.Гаранција : Против Производствени Дефекти.Димензии : H 38 x W 35 x L 110; Седишта Висина – 38(сите димензии во CMS) Тежина : 10 КГ Боја : бела Гаранција : Против Производствени Дефекти Собрание : Основни Собранието Е Потребно Основно Материјал : Добро Хемиски Третирани Babul Густа Дрво Употреба : Спална соба, Дневна соба, Балкон, Градина, Ресторани, Канцеларии Колекција : Модерна Висина : 38 Сантиметри Ширина : 35 Сантиметри Должина на : 110 Сантиметри Седишта Висина : 38 Сантиметри Седи Простор : 2 Личност Пакет Содржи : 1 бела ткиво на клупата.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне