• Свеж
ALGFree Младата Индексирање Мат ЕВА Мека Playmats Пена Загатка Игра Мат за Деца Деца Деца Соби Јога Салата Игра Област Interlocking Подни Плочки, Слободен Комбинација

ALGFree Младата Индексирање Мат ЕВА Мека Playmats Пена Загатка Игра Мат за Деца Деца Деца Соби Јога Салата

Buyers rating:
DEN 1607.76

Од стока

▲ ЈП Материјал : висока густина, умерена мека и тврда, силна поддршка на сила, повеќе дебелини, секогаш заштита на безбедноста на бебето. ▲ Загатка Игра Душеци Карактеристики : Трајни, не грижете се за деформација на мат, добра амортизирање перформанси, заштити бебето од повреди, звучна изолација, силна крои. ▲Interlocking пена загатка душеци за Употреба : бебе да ползи, боја на просветлување, родител-дете игри, фитнес соба, дневна соба, гаража, итн. ▲ Спецификации : (должина x ширина x висина) 30x30cm, 60x60cm, дебелина : 1cm, 1.2 см,2.5 cm; едно парче област : 0.09㎡, 0.36㎡. ▲ Чистење : рака мие, вакуум (само да се избрише со влажна крпа и благ сапун, кул вентилирани место да се исуши природно).БРЕНД - ALGFree▲ Име на Производ : Interlocking пена плочка/Децата игра загатка мат /Индексирање тепих - Обликот : плоштад - Стил : едноставен и модерен▲Боја дистрибуција : просечна дистрибуција, во согласност со реалните број; Или, ако ви е потребен фиксен боја, можете да оставите порака и ние ќе брод што треба▲Спецификации : (должина x ширина x висина) 30x30cm, 60x60cm, дебелина : 1cm, 1.2 см,2.5 cm; едно парче област : 0.09㎡, 0.36㎡▲Големина : 30x30x1.0cm-16pcs , 30x30x1.0cm-24pcs , 30x30x1.0cm-40pcs , 30x30x1.2cm-24pcs , 30x30x1.2cm-32pcs , 30x30x1.2cm-36pcs , 30x30x2.5cm-16pcs , 60x60x1.0cm-9pcs , 60x60x1.0cm-10pcs , 60x60x1.0cm-16pcs , 60x60x1.2cm-6pcs , 60x60x1.2cm-9pcs , 60x60x1.2cm-12pcs , 60x60x1.2cm-16pcs , 60x60x2.5cm-4pcs , 60x60x2.5cm-9pcs , 60x60x2.5cm-16pcs▲Деца качување душеци Користи : родител-дете, фитнес, игри, одмор, бебе, да падне за одбрана, безбедност, заштита не може да биде одложен▲Производ Листа:1 x Interlocking Подови▲Совети : - Избегнувајте користење на грејач на мат или изложување на сонце - Ние не ги продаваме на страничните ленти одделно, ве молиме да обрнете внимание кога сечење и користење на странични ленти✔ Оваа продавница има многу различни стилови на производи, добредојдовте на нашата продавница.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Земјата со Облаците MOVA Свет 4.5
  • Свеж
Се проценува:

Земјата со Облаците MOVA Свет 4.5

На Земјата со Облаците MOVA Свет го прави за да ги смири опис на Земјата како што се гледа од вселената.Гра�

DEN 662.40