• Свеж
Gianthairball Авокадо Кадифен Симпатична Авокадо Перница Полнети Играчки Мека Храна Перница, 11.8

Gianthairball Авокадо Кадифен Симпатична Авокадо Перница Полнети Играчки Мека Храна Перница, 11.8

Buyers rating:
DEN 479.76

Од стока

Авокадо кадифен играчки дизајн е многу симпатична, исполнет со висок квалитет PP памук, меки и удобни, и многу флексибилни, многу погоден за играње и hugging.Авокадо перница е прекрасен подарок за Момчиња, Девојки, Деца Роденден, Денот на Вљубените, Божиќ.Неопходен избор за дома украси, тоа може да биде ставен на троседот, спална соба, подот, кревет, автомобил и други места, кои ви даваат убава визуелно уживање.Кога ќе се земе дремка, да читаат книга, а остатокот, можете да се опуштите го тоа.Авокадо фрли перници се 30 см висок. (Големината на авокадо играчка се мери со рака, не може да биде грешка на 1 ~ 2 cm).Answer : ___________________________ Note : симпатична авокадо plushie играчка може да биде извртени поради пакување и испорака.Но остатокот увери, дека тие се многу мека и имаат добра еластичност.Откако ќе го добиете авокадо плодот перница, ве молиме туп со вашите раце, или оставете го во сонцето, тоа ќе станат многу меки.Стил : 11.8 во.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне