• Свеж
Safariland Должност Опрема Глок 17, Chrome Брзо Двојно Пиштол Списание Торбичка (STX Basketweave Црна)

Safariland Должност Опрема Глок 17, Chrome Брзо Двојно Пиштол Списание Торбичка (STX Basketweave Црна)

Buyers rating:
DEN 1574.40

Од стока

Пакет должина : 24.638 cm.Пакет ширина : 10.922 cm.Пакет висина : 3.81 cm.Тип на производ : КОМУНАЛНИ HOLSTER ТОРБИЧКА.На Safariland Двојно Пиштол Списание Торбичка е изградена од Safari Laminate уникатен термо ламинатни процес.Овој материјал е отпорна на влага, bloodborne патогени и не се распаѓа како природни материјали, што го прави исклучително издржлив и долгорочен професионален изглед на производот.Достапни во Традиционалните Кожа Изгледа Заврши, понудени во Обична, Basketweave и Здраво Сјај, и STX Заврши, помага да се намали weat и солза гребнатини на производот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на корселе.Заврши околу решетката панел внатре корселе за breathability.Mesh �

DEN 456.24