• Свеж
АВТО МЕТАР 2484 Традиционалните Хром Механички Вакуум Мерач

АВТО МЕТАР 2484 Традиционалните Хром Механички Вакуум Мерач

Buyers rating:
DEN 1799.04

Од стока

Традиционалните блескаво осветлување осветлува целиот периметар на бирање.Авто Метар е трка докажано механички инструменти се обезбеди доверлив точност додека се едноставни за инсталација.Не електричниот систем потребни за да се измери работата - компатибилен со секој улица или трка возило.Механички движења обезбеди точност и трајност дури и во harshest средини.Мерач комплет вклучува 1/8" најлон линија, Т Фитинг, вакуум фитинг, компресија фитинзи, крушка и грло собранието, црвена и зелена сијалица опфаќа, хардвер монтажа, и детални инструкции за инсталација.Карактеристики солиден воздух core метар.Совршен надградба на вашиот автомобил.Прецизноста на движење и екстремна прецизност.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне