• Свеж
Koonie Одење Играчка Куче, Пеење, Одење, Лае, Опашка Wagging, Деца Девојки Кадифен Електронски Интерактивни Куче, Реални Полнети Кутре Животинско Куче, Играчки, Подароци з?

Koonie Одење Играчка Куче, Пеење, Одење, Лае, Опашка Wagging, Деца Девојки Кадифен Електронски Интерактивни

Buyers rating:
DEN 1151.76

Од стока

[Одење Лае Пеење Куче] : Нашата голема големина 9.8*8.6*6.3 инчи куче играчка може да се пее,прошетка,кората и wag својата опашка.Четка куче коса, тоа ќе се игра на музика.Кога децата се хранат куче, тоа ќе кората и wag својата опашка. [11 PCS Играчка Игра Поставите] : да се забавувате со вашите убави деца и да ги научат повеќе здрави знаења и да развијат добра навика.Вклучувајќи golden retriever куче , хранење шише , четка , стетоскоп , храна послужавник , шприц , термометар , otoscope , нога маска , прирачник и завртка пенкало. [ Прекрасна Претендираат на Role Play Игра Играчка] : играчка поставена се користи за улоги игра како лекар, стоматолог и медицинска сестра.Родителите можат да ги учат децата на некои медицински знаења, децата ќе научат многу.Играње на улоги игра ќе се развие вашиот chirldren имагинација и социјални вештини кога забава, вашиот мал ангел не се плаши од доктори повеќе!. [ Совршен Образовен Играчка Поставена ] : Ова се преправам играат медицинска играчка ќе го поставите и запознавање на децата со било каков медицински процедури и олеснување на типичен стравови на лекарите за статистика.Ги развијат своите негување квалитети за учење, додека нешто во врска со одговорностите и опрема на лекар секој ден.Што е супер кул играчка за вашите деца. [1 Година Гаранција ] : Ако тоа не функционира, pls контактирајте со нас.Замена или враќање на парите ,ние ќе го прават нашите најдобри за вас.Како да се работи - се Сврти на тоа, ќе одиме и кората за само еден пат.После тоа, кога сакате куче кората пеат или walk, треба да се користи за хранење шише & четка во интерактивна игра со него.Обрнете Внимание На : 1. Pls стави хранење шише во куче уста , во спротивно може да не кората или wag својата опашка. 2.Стави четка enoughly во близина на куче на косата, во спротивно може да не се игра на музика.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на корселе.Заврши околу решетката панел внатре корселе за breathability.Mesh �

DEN 456.24