• Свеж
AHANDMAKER 2 Поставува РК Автомобил Вози Вратило, 2 Бои Челик на Предни Тркала Бунари Собранието Легура Пред Универзална Driveshafts Далечински Управувач Автомобил Accessories87x11mm

AHANDMAKER 2 Поставува РК Автомобил Вози Вратило, 2 Бои Челик на Предни Тркала Бунари Собранието Легура Пред

Buyers rating:
DEN 333.36

Од стока

Високо-квалитетни Материјали : диск вратило на овој далечински управувач автомобил е направен од висок квалитет на алуминиум, трајни, носат-отпорни, и може да се користи за долго време.Лесна : Ова се вози окно е лесен и компактен, лесен за инсталација и отстранување, и не ќе оптоварување на вашиот далечински управувач автомобил.Ќе Добиете : ќе добиете две различни бои далечински управувач автомобил пренос шахти, која може да се користи за да го замени и надградба на вашиот далечински управувач автомобил за подобрување на вкупните перформанси.За Големина : големината на оваа легура далечински управувач автомобил вози окно е за 0.43 инчи (11 mm) во дијаметар и 3.43 инчи (87 mm) во должина, што е многу лесен за употреба.Забелешка за Употреба : Овој уред окно е погодна за 12423 далечински управувач автомобил.Ве молиме внимателно да се провери моделот и големината на вашиот далечински управувач автомобил пред купување, и да го изберат најсоодветен производ да го замени тоа.Се Воведе : 2 Сетови 2 Бои Челик На Предни Тркала Бунари Собранието, Далечински Управувач Автомобил Додатоци, Куче Коска.Големина : за 0.43 инчен(11mm) во дијаметар, 3.43 инчен(87mm) долго.Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне