• Свеж
Мини USB 5 Pin Машки да се Женски Продолжување Адаптер за 90 степени на Лево и Право Аглеста Мини USB Конектор Адаптер-Лево и Десно

Мини USB 5 Pin Машки да се Женски Продолжување Адаптер за 90 степени на Лево и Право Аглеста Мини USB Конектор

Buyers rating:
DEN 585.60

Од стока

90 степени на Лево и Право Аглеста Мини USB 5 Pin Машки да се Женски Продолжување Адаптер.Компатибилен со : Повеќето Уреди што ги користи Мини USB.Мини USB женски Мини USB машки.мини usb машки е 90 степени аглеста тип.Може да се наплатат и trasfer Податоци со Компјутерот.Опис : Потекло : CN(Потекло)Тип : Кабел Adapter Model Број : Adapter90 Степен Лево и Право Аглеста Мини USB 5 Pin Машки да се Женски Продолжување Adapter Compatible со : Повеќето Уреди што ги користи Мини USBMini USB женски Мини USB malemini usb машки е 90 степени аглеста type Can полнење и trasfer Податоци со Компјутерот.Пакување листа : 1 PCThe парцела е пристигнување време е генерално 10-30 работни дена.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне