• Свеж
TMP1105 1/4 1/8 3/8 1/2 Инчи BSP Женски Навој Прилагодливи Игла Вентил 90 степени од не 'Рѓосувачки Челик 304/Исклучување (Спецификација : 1/4)

TMP1105 1/4 1/8 3/8 1/2 Инчи BSP Женски Навој Прилагодливи Игла Вентил 90 степени од не 'Рѓосувачки Челик 304/Исклучување

Buyers rating:
DEN 2092.80

Од стока

Завртка Тема Интерфејс : 1/8"=9.5 ММ, 1/4"=12 MM, 3/8"=16 MM, 1/2"=20 MM.Применливи медиуми : масло, вода, гас.Производство на материјали : 304. Max.Притисок : 915 PSI.Количина : 1 X Игла Вентил.Големина : 0.25 Инчи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне