• Свеж
ChromaLabel 1/2 Инчи Круг Трајна Боја-Код Точка Налепници, 1000 по Фармацевт Кутија, Зелена

ChromaLabel 1/2 Инчи Круг Трајна Боја-Код Точка Налепници, 1000 по Фармацевт Кутија, Зелена

Buyers rating:
DEN 1303.20

Од стока

Постојана Лепило чува секој 0.50 инчен круг налепница цврсто на место на повеќето површини.Фармацевт Кутија чува сите 1000 labels уредно организирани и погодно нив лушпи од лагер како што е потребно.Полу сјај точки се направени од висок квалитет на хартија дека е лесно да се напише на со чувствува совет маркер.Безброј Користи во Канцеларија, Мало, Домашна Организација, Училница, Магацин, службата за Храна и Медицински.Сите Chroma Label производи се со гордост се направени во Канзас, во Срцето на САД.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort
  • Свеж
Се проценува:

ASICS на Жените се Вртат Парче Skort

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Шпагети drawcord на �

DEN 239.76